Doručovací služby:

PPL

Společnost PPL patří k nejvěším dopravcům kusových zásilek u nás, doručuje až k vám domů, nebo na adresu vámi zvolenou. Kurýr vás předem informuje o doručení a na přesném času se můžete domluvit přímo s ním.

V případě potřeby společnost PPL doručuje i podruhé, než-li zásilku vrátí.

DPD

Společnost DPD patří k nejvěším dopravcům kusových zásilek u nás, doručuje až k vám domů, nebo na adresu vámi zvolenou. Kurýr vás předem informuje o doručení a na přesném času se můžete domluvit přímo s ním.

V případě potřeby společnost DPD doručuje i podruhé, než-li zásilku vrátí. Více informací.

GLS

Rychle a spolehlivě – tak si přejete obdržet svůj balík. A přesně tak funguje balíková doručovací služba GLS. Více informací.

Zásilkovna

Naším primárním rozvozcem pro vaše zásilky je Zásilkovna.cz, která doručuje po celé republice a dalších Evropských zemích za nejnižší cenu a z naší zkušenosti i s nějvyšší kvalitou. Největší výhoda spočívá v doručení na odběrové místo co nejblíže k vám. Stačí si jen vybrat tuto dopravu v pokladně a zvolit pro vás nejlepší místo, kde sí následně zboží vyzvednete.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Platební metody:

Převodem na účet

Klasický způsob platby vaší objednávky přes bankovní příkaz. Stačí zvolit v pokladně při odesílání objednávky. Informace k platbě dorazí obratem na váš email. Úhradu je nutné provést nejpozději do 14 dnů, neuhrazené objednávky budou následně zrušeny.

Bankovní spojení:

Číslo účtů: 2601274161/2010

IBAN: CZ1920100000002601274161

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Variabilní symbol pro identifikaci platby naleznete v emailu přijaté objednávky, který byl zaslán obratem po vytvoření objednávky.

Dobírkou

Nejpoužívanější způsob platby. Při přebírání zásilky od dopravce, zboží hradíte v hotovosti řidiči, dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte kód zaslaný dopravcem buď v SMS zprávě nebo na email, urychlíte tím předání zásilky.

Pokud se dopředu informujete na místě vyzvednutí je možné zaplatit zboží při předání i platební kartou.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.